WOLONTARIAT PRACA

Nazwa placówki: Centrum Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych „Parkowa”

Forma wolontariatu/pracy: wolontariat

Dni, godziny: 7 dni w tygodniu, od 14.00 – 21.00

Wydanie zaświadczenia/brak zaświadczenia: zaświadczenie

Obowiązki: pomoc wychowawcy

Inne: według potrzeb placówki

Osoba do kontaktu:

z-ca dyrektora Katarzyna Michalik-Waśko

tel. 12/656-09-94

parkowa12@tlen.pl

www.parkowa12.krakow.pl

Nazwa placówki: Fundacja Partnerstwo dla Środowiska

Stanowisko: PRACA /Asystent Programu „ Szkoły dla Ekorozwoju”

Lokalizacja: Kraków, 31-157

Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku będzie należało:

• techniczna organizacja działań w toku całego projektu, zbieranie dokumentacji,
• przygotowywanie informacji o projekcie, kontakt z beneficjentami i partnerami projektu
• organizacja szkoleń, konkursów oraz innych wydarzeń dla Szkolnych Zespołów Projektowych
• administrowanie stroną internetową Programu i prowadzenie działań promocyjnych poprzez media (fanpage Facebook)
• inne zadania wynikające z aktualnej sytuacji w Programie oraz codziennej pracy przy obsłudze Programu

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie listów motywacyjnych wraz z CV
Osoba do kontaktu: Agnieszka Pabis , Tel. 12 430 24 65, wew. 25

Wymagania stawiane pracownikowi:

Kandydat powinien posiadać:

• wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: pedagogika, socjologia, ochrona środowiska)
• doświadczenie w pracy w organizacji pozarządowej i/lub na podobnym stanowisku pracy
• zaangażowanie i dobra organizacja pracy
• skrupulatność i dokładność
• umiejętność pracy w zespole
• wysokie kompetencje komunikacyjne
• bardzo dobra umiejętność obsługi komputera oraz pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint), obsługa urządzeń biurowych
• zainteresowanie edukacją i ekologią
• komunikatywna znajomość języka angielskiego
• atutem będzie doświadczenie w realizacji projektów, znajomość specyfiki pracy szkoły

Placówka: Nowela Sp. z o.o.

Stanowisko: Przedstawiciel Edukacyjny - Kraków

Lokalizacja: Kraków

Wydawnictwo Nowela Sp. z o.o., lider w dziedzinie publikacji do nauki języków romańskich, poszukuje na terenie województwa małopolskiego i ościennych osoby na stanowisko: Przedstawiciel Edukacyjny

Zadania:

- budowanie trwałych relacji z obecnymi Klientami
- pozyskiwanie nowych odbiorców
- organizacja spotkań, prezentacja oferty, sprzedaż

Oferujemy:

- ciekawą, pełną wyzwań pracę
- stałe wynagrodzenie, plus premie
- pakiet szkoleń sprzedażowych i produktowych
- elastyczne podejście do formy zatrudnienia: etat lub działalność gospodarcza
- samochód, laptop, telefon

Oczekujemy:

- dobrej organizacji pracy
- zaangażowania, wytrwałości i samodzielności
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży
- dodatkowym atutem będzie doświadczenie pedagogiczne oraz znajomość rynku szkolnego
- posiadania prawa jazdy kategorii B
- możliwości podjęcia pracy „od zaraz”

Placówka: AK Group s.c.

Stanowisko: Praktyka z możliwością zatrudnienia / Praktyka studencka - Przedszkole i Żłobek

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek w Krakowie poszukuje ambitnych, kreatywnych, energicznych osób, które chcą zdobyć doświadczenie w pracy z dziećmi w ramach nieodpłatnych praktyk. Na najlepszych czeka możliwość zatrudnienia w naszej placówce.

Preferujemy absolwentów / studentów kierunków pedagogicznych lub pielęgniarstwa / położnictwa (Żłobek)

Stanowisko: Pedagog-nauczyciel wspomagający do pracy w przedszkolu- w okolicach Kryspinowa.

Wymagania :

niezbędne studia magisterskie - spec. pedagogika specjalna/rewalidacyjna /terapeutyczna, dodatkowo mile widziane kwalifikacje z oligofrenopedagogiki.

Zakres obowiązków :

praca jako nauczyciel wspomagający z dziećmi z zaburzeniami, diagnoza i terapia pedagogiczna. CV prosimy składać przez Gumtree.

Poszukujemy również nauczyciela, posiadającego uprawnienia do pracy na stanowisku "Pomoc Nauczyciela".
Poszukujemy osoby kochającej pracę z dziećmi, dobrze zorganizowanej, sumiennej i życzliwej (20-30h tygodniowo)

Mile widziane dodatkowe kwalifikacje takie jak:
Umiejętność gry instrumentach,
Dodatkowe kursy i szkolenia.

Ta strona internetowa została utworzona bezpłatnie pod adresem Stronygratis.pl. Czy chcesz też mieć własną stronę internetową?
Darmowa rejestracja